به فروشگاه الو سرور خوش آمدید برای استعلام به روز قیمت تماس بگیرید.
به فروشگاه الو سرور خوش آمدید برای استعلام به روز قیمت تماس بگیرید.

گارانتی الوسرور

شرایط گارانتی الو سرور :

کلیه کالاهای دارای گارانتی ما به جز مواد مصرفی ها شامل ۱۲ ماه گارانتی استاندارد مجموعه الو سرور هستند.

در صورت خرید پک های گارانتی مدت زمان گارانتی قابل افزایش می باشد.

در صورتیکه خرابی دستگاه ناشی از عوامل بیرونی مانند:نوسانات برق، نفوذ مایعات، آتش سوزی، سقوط و وارد آمدن ضربه، استفاده نادرست ازدستگاه، تخریب عمدی، سرویس و تعمیرات توسط اشخاص غیر مجاز و استفاده از لوازم مصرفی نامرغوب و غیر استاندارد و هرگونه ایراد فیزیکی باشد ضمانتنامه از درجه اعتبار ساقط خواهد بود.

موارد عمومی گارانتی مجموعه الو سرور

 • در حفظ کارت ضمانتنامه دقت فرمایید، زیرا المثنی صادر نمی گردد.

 • هزینه های حمل دستگاه به تعمیرگاه های مجاز شرکت بعهده خریدار می باشد.

 • دریافت کارت گارانتی به منزله پذیرش شرایط ضمانتنامه از طرف خریدار می باشد.

 • ارائه کارت ضمانتنامه یا هولوگرام مجموعه جهت رفع عیب دستگاه الزامی است، در غیر این صورت هزینه تعمیرات و لوازم یدکی نقداً دریافت میگردد.

 • ضمانتنامه فقط با برچسب هولوگرام و یا نشانهای شرکت دارای ارزش قانونی می باشد، درصورت مخدوش شدن و یا عدم وجود هولوگرام این کارت فاقد اعتبار می باشد.

 • چنانچه پلمپ دستگاه باز شده باشد و یا شماره سریال ضمانتنامه یا دستگاه مخدوش و یا با یکدیگر مطابقت نداشته باشد، ضمانتنامه از درجه اعتبار ساقط است.

  خدمات تعمیر و رفع اشکال دوران ضمانت حتی المقدور در داخل کشور توسط کارشناسان مجموعه الو سرور یا مراکز ذیصلاح انجام میگردد. چنانچه انجام این خدمات در داخل کشور میسر نباشد، به صلاحدید مجموعه الو سرور ، دستگاه به نزدیکترین مرکز ارائه خدمات ضمانت در خارج از کشور منتقل و یا در صورت لزوم به کشور مبدا” انتقال می یابد، که در این موارد انجام خدمات ضمانت بین دو هفته تا دو ماه به طول خواهد انجامید. هزینه های ارسال و بازگشت و پی گیری مراحل انجام کار با مجموعه الو سرور است، ولی هزینه تغییراتی که به تشخیص شرکت سازنده از شمول ضمانت خارج می باشد از خریدار نقداً دریافت می گردید.

موارد ابطال گارانتی

 1. مخدوش یا فک شدن سریال، هولوگرام یا پلمپ دستگاه

 2. کلیه صدمات فیزیکی شامل ضربه، شکستگی، له شدگی، خراشیدگی، نوسانات برق، ریختن مایعات، اقدام به تعمیر توسط افراد غیر مجاز، نصب غیر صحیح لوازم جانبی، آتش سوزی، گرد و خاک و حوادث طبیعی

 3. هر گونه آسیب ظاهری نظیر سوختگی قطعات روی برد، تاب برداشتگی کالا، زنگ زدگی، اکسیده شدن

 4. عدم استفاده از برق مناسب و بدون نوسان

 5. عدم وجود ارت مناسب و یا عدم اتصال ارت به پریزی که دستگاه به آن متصل است.

 6. متعادل نبودن دمای اتاق سرور بیشتر از ۱۸ درجه سانتیگراد